Albus, to je pěknej hajzl

7. srpna 2011 v 20:28 | Bonbooonek |  --->Jednorázovky
Na přání pro Piece. Formou deníčku. Nevím, jestli jsem úplnš splnila představy (Brumbál nikdy nebyl moje oblíbená postava a ani nebude), je to hodně o pocitěch ale není to uvolněné. Verze ve Wordu vypadá mnohem líp, stáhla jsem si font Brumbála, takže datumy a to všchno je jako by to psal on... Dám vám sem alespoň podpisy.


28.6. LP 1899

Ariana zabila matku. Mám já to ale život. Samozřejmě, že se o ni postarám, můj.. slabomyslný mladší bratr by to nezvládl. Je úplně mimo, trávil moc času doma zavřený a povídal si se sestrou. Vím, Ariana byla i moje sestra, ale byla šílená. A vzhledem k pokročilosti dnešního lékouzelnictví by ji možná mohli i vyléčit. Ale matka nechtěla a podle toho také dopadla! A otec.? Bylo od něj velice hrdinské, že se vydal těm mdlům pomstít, ale kdyby ministerským řekl pravdu, nemuselo to takhle vůbec dopadnout. Touhle dobou bych mohl být s Elfiasem někde… Ale co,jsi můj deník, tobě se mohu svěřit. Cítím k němu… něco zvláštního, už od třetího ročníku, nechápu, co se to se mnou v jeho přítomnosti děje. Jako bych najednou přestal myslet, a vidět, nevnímám nic, než jeho těla a zvláštní pocit v podbřišku… A tátu zatkli dřív, než jsem se ho stihl zeptat. Pochopitelně jsem se to snažil najít v knihách, ale Bradavická knihovna nic takového neobsahuje. Pche. Až tam budu ředitel já, zařídím, aby tam takové knihy byly. Nikoho jsem se nezeptal, protože jsem měl pocit, že by se mi smáli, neřekl jsem to dokonce ani Elfiemu.

Teď mne napadá - mudlové by něco takového mohli studovat, zajdu se podívat do místní knihovny, určitě tam budou nějakou takovou knihu mít…


15.7. LP 1899

Tak jsem ho konečně zasunul. Teda, abys rozuměl, do té knihovny jsem nikdy nešel. Ještě než jsem stihl opustit dům, Ariana dostala záchvat, stýskalo se jí po matce. Nevím, jak dlouho Aberforthovi trvalo jí to nějak přijatelně vysvětlit, ale vlastně je mi to jedno. Hlavně, že nedělá potíže. Teď to důležité. Ta otravná baba, Bagshotová, má úplně Ú-Ž-A-S-N-É-H-O pravnuka. Jsme si tak podobní, jak si jen dva hoši podobní být můžou. A vysvětlil mi, co se se mnou děje. Deníčku, já jsem homosexuál! A proklatě si to užívám. Ne že by jsme spolu jen spali, to ne. Gellert (tak se jmenuje) je úžasný, máme i stejně názory, souhlasil se mnou i v té věci s Arianou. Dokonce mi slíbil, že se spolu pokusíme sami najít nějaký lék. Jen tak mezi řečí jsem se o tom zmínil tomu moulovi bratrovi, konce konců je to i jeho sestra a on má právo to vědět, ale bůh-ví-proč se strašně rozzuřil. Na matčině pohřbu mi zlomil nos, nebýt Gellyho (tak mu říkám, když nás nikdo neslyší), asi by naše rodina musela uspořádat další pohřeb. On je tak skvělý, je bezchybný. A jeho teorie - 'Pro větší dobra' (tak jsem ji pojmenoval) má logický základ, ne jako Elfiasova teorie Všechno je všech, zábrany padly. Vůbec, Elfias je minulost, na cestu kolem světa pojedu s Gellertem. Celou dobu se chytám ti vyprávět, jak jsem přišel o svou čistotu. Asi si dovedeš představit, jak se červeném, i když cím, že si to nebude číst nikdo jiný než já, anebo Gellert, jestli mu to někdy ukážu. Ale prostě… bylo to 8. září (tzn. před pěti dny) u Gellerta doma. Bagshotová nám před chvílí řekla, že se máme jít vykoupat, když je venku tak hezky, Gelly mi prý může půjčit plavky. Tak jsme se oba začali svlékat a já jsem ho chtěl požádat do plavecký úbora, když se na mě otočil čelem a já uviděl… všechno, a bylo to úžasné! Žádný kluk z naší ložnice tak nevypadal, byl tak velký, tak zralý a dospělý. On je ideál mého muže.


Omlouvám se, nechtěl jsem tu mít kaňky… tohle je možná první kaňka od doby.. Ale já chtěl psát něco jiného. A ten pocit, když mi ho… Červenám se, já to nedokážu. Koupím si Myslánku, Gellert jednu má, a nikdy ti nezapomenu. Je prostě perfektní, kdybych mohl, tak bych si ho vzal, jako za manžela, a nejlepší na tom je, že registrované partnerství (to byl zase jeho nápad) bude první věc, kterou uzákoníme hned, jak se dostanemeministerstvo. On je ten pravý, deníčku, já to cítím.
31.7.LP 1899

Jsem trochu nervózní, Aberforthovi přišel dopis ze školy, ale on odmítá odjet od Ariany, nevěří, že se o ni dokážu postarat. Sice jsem byl pár dnů mimo domov, ale…

Mezi námi s Gellym to začíná skřípat, nelíbí se mi jeho krvelačnost. Ano, chci větší dobro, ale ne si ho vydobýt vraždami. Jenže já mu dokážu tak rychle odpouštět, nedokážeš si to představit, jaký je to pocit, když mě obejme! Cítím, jako by mi nahrazoval rodinu, protože moje rodina nikdy nebyla mou, byl jsem sice nejstarší ale matka i otec se vždycky starali nejvíc o Arianu - nejdříve protože byla malá a potom protože byla nemocná. S ním se cítím doma a v bezpečí, přes všechny je zápory.


2.8. LP 1899

Gellert se se mnou rozešel. Nejsem schopný dělat nic, Aberforth mi nosí jídlo do pokoje. Nechápu, proč to dělá, nikdy jsem se k němu nechoval hezky. Jím strašně moc, myslím, že kdybych nebyl kouzelník, tak bych neprošel dveřmi….
17.8. LP 1899

PRÝ PRO VĚTŠÍ DOBRO!


Na to já mu kašlu! Udělám cokoli, abych překazil jeho plány, to ti přísahám! Už ne další vraždy, jsou toho plné noviny, tolik se stydím! Za sebe, i za něj, protože vím, že on takový ve skutečnost není, chtěli jsme si postavit dům na venkově, jen my dva a pár domácích skřítků a možná nějací mudlové. Chtěl psa! On takový není, ne, já tomu prostě nevěřím! Tohle není on!


18.8. LP 1899

Jak se může někdo takhle změnit? Je pořád zavřený ve svém pokoji, armády věrných už má po celém světě a já ho stále miluju na tolik, že nejsem schopný ho jít udat. Vím, že to ze mě dělá monžá ještě horšího člověka než je on, ale já prostě nemůžu! Pořád musím myslet na jeho ojetí a na jeho hezká slova…


28.8. LP 1899

Právě jsem se vrátil z Arianina pohřbu. Nevím, jestli se někdy smířím s tím, co se stalo. Gellert přišel k nám domů a chtěl, abych jel s ním za jeho věrnými do Norska, kde je nejvíc jeho věrných. Řekl jsem Aberforthovi, ať ho pošle pryč, ale Gellert se nenechal nijak odbýt. Chtěl se mnou mluvit. Říkal, že mě miluje nejvíc na světě… Blbost, kdyby to byla pravda, poslechl by mě a na větší dobro by se vykašlal. Vlastně ani nevím, jak se to seběhlo. Všichni (já, Gellert a Aberforth) jsem po sobě začali metat kletby, i ty, co se nepromíjejí. Byla tam s námi i Ariana, začala křičet, kouzla ji znervózňovala, protože sama kouzlit neuměla a... nevím, kdo to byl, mohl to být kterýkoli z nás. Mám zlomený nos (od Aberfortha). Gellert vzal okamžitě do zaječích a bratr.. se zhroutil. Nedovedeš si představit, jak mi je. Než tyhle prázdniny začaly, byl jsem plný ideálů - jenže pak matka zemřela, potkal jsem…


Tady písmo končilo. Psal se rok 1945. Po celém mudlovském světě zuřila Druhá světová válka. Ale jen pár vyvolených kouzelníků vědělo pravý důvod těch masakrů. Že pravé jméno Adolfa Hitlera je Gellert Grindelwalda, že pravý důvod jeho antisemitismu je zlomené srdce, rodina Brumbálových byla odjakživa mezi vyvoleným národem.Drahý Aberforthe, můžeš mi někdy odpustit?"Zabil's ji, ty hajzle!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 °Alex °Alex | Web | 7. srpna 2011 v 21:30 | Reagovat

Za toto ťa obdivujem :D. Ja som sa ikdy neodvážila napísať čo len písmenko o Albovom živote. Páčilo sa mi to!!! :)
Alba nemám rada iba pre to, lebo v minulosti robil to, čo robil ("Pre väčšie dobro").
Inak, tá fotka na začiatku je úžasná, videla som ju mnohokrát, stále ju milujem :D. Tie vlasy, a šaty, ja si nepomôžem, proste mám staré veci rada :D.

2 Piece Piece | Web | 7. srpna 2011 v 23:07 | Reagovat

Páni! Ani jsem netušila, že by se z mého zadání dalo udělat něco tak neuvěřitelně zajímavého. Klobouk dolů. Fakt je to moc povedená práce :D

3 Peťa Peťa | Web | 8. srpna 2011 v 21:40 | Reagovat

Very very nice!!! ;-)

4 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 9. srpna 2011 v 11:05 | Reagovat

Tak to byl rozhodně zajímavý námět k povídce a velice zajímavě zpracovaný! Pořádně nevím proč, ale nesmírně mě pobavila věta: Vůbec, Elfias je minulost, na cestu kolem světa pojedu s Gellertem. :D Bylo to takové.... Snad až dětské, zamilované, nevím, ale prostě jsem u toho vybuchla smíchy :D

5 Káťule - SB Káťule - SB | Web | 23. srpna 2011 v 20:47 | Reagovat

tak to je dobře napsaný :-)
úplně souhlasím s Alicí Cullen-Hale, taky mě pobavila ta věta s cestou kolem světa :-)

6 Erala Erala | Web | 23. září 2011 v 2:05 | Reagovat

Dokonalé. Konec mě dostal do kolen. Ta spojitost s Hitlerem... wow

7 Barney Barney | E-mail | Web | 6. února 2012 v 14:27 | Reagovat

No jasnačka souhlas

8 DorogiKRDet DorogiKRDet | E-mail | 24. srpna 2017 v 17:39 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Темрюк. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8861 241-23-45
___________________________
дипломная работа по теме озеленение и благоустройство
снип дорожные работы асфальтирование
благоустройство дворов в 2011 году
инн мбу благоустройство новокуйбышевск
городская площадь благоустройство

11 BethanyUpp BethanyUpp | 30. října 2017 v 4:27 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are coming, it will be a torture. I am already being anxious maybe I should <a href=http://www.cakebookings.com/story.php?title=globerx24-com>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

12 BethanyBiq BethanyBiq | 15. listopadu 2017 v 18:45 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are nearing, it will be a disaster. I am already panicking maybe I should <a href=https://twitter.com/neha_kalyankar/status/922755918323785728>read more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

13 ElvaYrh ElvaYrh | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 22:04 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

14 JamesguS JamesguS | E-mail | Web | 6. května 2018 v 22:55 | Reagovat

cheap generic drugs <a href= http://www.sildenafilbsn.com >canadian pharmacy</a> different

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama