Červenec 2011

The Beatles - Hello, Goodbye

31. července 2011 v 10:09 | Bonbooonek |  --->Videa
V zájmu blog.cz budu doufám, že to video funguje :D
Sleduje Paula (ten v tom modrým :D)

No tak jó

31. července 2011 v 10:07 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Ahoooj..
zase po několik videích... se opět hlásím :D
Když ono se toho ve škole, kde se neznámkuje, moc neděje. Ale Flower Power Party byla super. Nakonec jsem vzala Káju, mýho vegetariánskýho parťáka (spíš já jsem její), která umí trochu anglicky, trochu francouzsky a rozumí španělsky. Což bylo docela vtipný v momentě, kdy vystupovala španělská skupina (která sklidila největší ovace, protože se někteří členové svlékli do plavek...). Na nás o půlnoci pískali, ale statečně jsme to odzpívali i s českou verzí. Smutný je, že tam jsem ještě měla na tu hymnu text a teď ji umím zpaměti :D.
K mým prázdninovým plánům teď přibyl i týden u Haňul. Máme v plánu přeložit co nejvíc Chrisovo písniček a asi přidáme i The Beatles (jsou protě výborní, klucí). O týdnu s kájou a soustřeďku už jsem vám psala a s tatrama to zatím vypadá bledě, měli jsme jet tenhle týden, ale otec odjíždí zase někam do háje, takže... Aspoň bude doma klid :D
Nebojte se, přidám ještě pár videí...
A možná svojí fotku v šatech, který jsme si na tu party vzala, protože se mi líbí :D
Peace out!
Bonbooonek

Green Day - We Are The Champions

26. července 2011 v 21:23 | Bonbooonek |  --->Videa

Opus - Live is life

24. července 2011 v 9:44 | Bonbooonek |  --->Videa

A je to tady!

23. července 2011 v 12:01 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Začala jsem rozumět angličtině. Jako když třeba někdo mluví, nebo v písničkách, v textu. Prostě jim rozumím. Po pravdě mě to dost děsí, ale potěšilo mě to ;). Na angličtině se toho neděje nijak zázračně moc, na Harrym jsem byla zatím jenom jednou (ale už ho viděla celá naše rodina :D). Začala jsem číst pětku a teď už jsem u šestky, čtu to tak na střídačku s poslechem (už jsem vám psala, že nějaká dobrá duše uploadla všechny díly v mp3 ;)) a zase jesm se do toho strašně zažrala. Ale našemu učiteli jsem slíbila, že se pustím do anglický verze, takže hodlám přečíst jedničku, kterou už mám víc jak rok půjčenou od Lexie :D.
Na závěr ISLS je party (myslím, že jsem vám o ní loni něco psala) a každej jazyk tam má (může mít) nějaký scénky, nebo tak. My
(jo, to jsme my, mám bílý tričko a martensky) budeme zpívat českou hymnu v angličtině. I v češtině, teda, aby se neřeklo. A jo, jsem tam nejmaldší. V kostkovaný košili je učitel.
Přišla jsem na to, že má kámoška strašně hezkýho bráchu. Má úžasný oči, a tak. Doufám, že ho po těch 4 letech poznám (už jsem u ní byla několikrát a ještš jsem ho neviděla. Teda, viděla jsem jeho oblečení hozený na podlaze koupelny - byla jeho - včetně ponožek a tak, ale jeho osobně ještě ne :D). Budu u ní na pár. Původně mě měla učit nadhazovat palačinky a nakonec se to zvrtla v kurz vaření vegetarináských jídel :D.
Mějte se
Peace out ♥

Povídka je stále ve stádiu úprav, jsem teprve u druhé kapitoly.
Bonbooonek ;P


Yael Naim - New Soul

23. července 2011 v 11:42 | Bobooonek |  --->Videa


Tohle na prázdninách miluju

16. července 2011 v 12:59 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Ahoooj!
Jo, byla jsem na Harrym, byla jsem na premiéře, přišlo mi to perfektní. Dokonce i atmosféra byla prostě dokonalá. Na první část jsme seděla sama s Haňul a ještě s jedním spolužákem, který se mě v půlce zeptal, co jsou to viteály (nakonec se ukázala, že myslel jaký byly ty předchozí, ale... :D). Ti z vás, kteří už viděli film, mi určitě dáte za pravdu - bylo to impozantní. ty Bradavic a Nevillovo "Jo! Vy... a kdo?!" a Voldemortovo "Moc rádi si... vyslechneme tvé názory." nevadilo mi ani, že tam úplně vynechali brumbála a přesto, že mu to Harry (v obou možnostech - i v knížce i ve filmu) odpustil, pořád je to prostě šmejd. Snapeova smrt byla očekávána, (i pro ty kteří nečetli) ale stejně byla dobrá. Co se mi nelíbilo bylo počítačívé omlazování, to vypadalo, jako kdyby posedili mě k Photoshopu. Epilog byl trapáckej, ale to byl i v knížce (Ó náš drahý Albusek). Nakrkli mě ale tím, že tam neřekli jméno ani jednoho z ostatních dětí, natož že úplně vynechali Rema a Tonksovou. Scéna s rukama byla moc hezká, ale Teddyho jim neodpustím!
Zase chodím na ISLS, jak už jsme avízovala, opět na angličtinu. Nebudu vás otravovat kecama, že náš učitel na odpoledne je strašně hezkej (modrookej Skot ;)), ale kecama o angličtině. začíná mi z ní totiž hrabat. Bratr prej řekl prodavačce v Tescu 'No' místo ne, ale já na tom jsem daleko hůř! Byly jsme s mamkou na Kukym, promítali ho na DVD pro ISLS s českým (originálním) dabingem a anglickým a titulkama. Jako blbeček jsem celou dobu četla ty titulkx, protože po prát větách, který mi v češtině nedávaly smysl...
Přesně tohle mám na ISLS tak ráda. V úterý byla Welcome party, byla jsem tam s kámoškama z loňska a ty měli v týmu ještě jednu Američanku (bylo jít tak 15 a moc jí chutnalo český pivo ;)). za 14 dnů ve čtvrtek bude další party na ukončení a téma bude Hippies (už jsme si koupila čelenku do vlasů, super nový boty za 200,- z H&M, taky jsem dostala on Maggie super tričko a chci si dneska v Orsay koupit (další) novou sukni :D).
Peace out!
Bonboonek ♥

Marná ***** snaha

10. července 2011 v 8:34 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Ahoj :)
Jo, já vím, moc jsem se nevyznamenala.

Minulej rok tu tohle dobou byla spousta článku, odjížděla jsem do Rumunska (touhle dobou už jsem tam dávno byla a nakupovala jako divá :D.
Jenže co se týče těhle prázdnin, nic se neděje, jednou jsem byla s Lexie na bruslích, naše malý bílý telátko (tj. pes) si vykouslo klíště, takže jsme předevčírem strávili dvě hodiny u veterináře (nenechte se zmýlit, v ordinaci jsme byli jenom asi čtvrt hodiny a z toho většinu času se otec vykecával se svým bývalým studentem, který je shodou okolností náš veterinář).
Starší brácha je na skautskym táboře, tak jsme ho byli včera s mamkou navštívit (spíš se jednalo o přivezení zásob nejenom pro něj :D), ale vzhledem k tomu, že vedoucí je stejně milej, jako vždycky, tak jsme akorát předali jídlo a zdrhali jsme.
Dneska jsem měla jít na Marnou lásky snahu od Willa, ale je to od půl devátý a mamka mě nebude chtít třeba v jedenáct vyzvedávat, protože od zítřka mám zase ISLS. Což mi připomíná - mám v háji simkartu od telefonu. Svůj telefon jsem dala mámě, protože ten její je nemožnej (teď by se mi docela hodil, protože jsem našla starou divokou kartu od Vodafon, která má sice logicky jiný číslo, ale 200kč kreditu... :D).
Upravím obě sovje povídky (jo, to tu teda fakt dlouho nebylo :D), smáznu je a pak vám tu budu každej týden uveřejňovat jednu kapitolu (nebo každej den, asi podle komentářů..).
Jdu na to, vážení přátelé!
Peace out!
Bonbooonek ♥

Rozlučka.

5. července 2011 v 22:09 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Zjistila jsem, že jsem článek nenapsala... noo, hodně dlouho. Ne, že by se tu toho tolik událo, ale přece jenom - bylo vysvědčení (nakonec byly pohromy jenom dvě! francouzštinářka se smilovala!) a tak.
Měli jsme třídní rozlučku. Odcházejí tři holky (z toho po dvou se nikomu stejskat nebude). tak sme pro tu jednu vymysleli senzační rozlučku. Překvapení (myslela si, že budeme mít 15 míst v Mekáči) - měli jsme být v bytě kamarádčiny babičky, pozvali jsme skoro celou třídy, všichni drželi tajemství, 29. ještě nic neprasklo, prostě super. Holky ještě rušily tu rezervaci (ten McD byl jako poslední možnost), s tím, že se den předtím už nemůže nic posrat. A ejhle! (Jo, vím, že vy ste to čekali hned od začátku :D). O půlnoci napsala vnučka vlastnice bytu naší hlavní pořadatelce, že se pohádakla s mamkou a že celá rozlučka padá. Jenže co máme říct všem, hlavně Betty (ta co odchází), když brečí už nejmíň tejden (nekecám!). Tkže nakone se všechno provalilo, jako náhradní místo byt vybranej nekrytej amfiteátr za jedním obchoďákem (měli jsme jít potom dovnitř na bowling, bylo hnusně a zataženo). No, nebudu ván napínat, byla to nakonec strašná sranda. Na bowling se nikomu nechtělo (teda chtělo, ale přehlasovovali jsme je) a šli jsme na dětský hřiště, kde jsme byli do nějakejch jedenácti, pak jsme museli na tramvaje/trolejbusy/vlaky/atobusy :D.
Spolužačka odchází na konzervatoř :D

Doufám, že se bavíte víc než já.
mám náladu na telefonování s Hańul, jenže je až do pondělka mimo civilizaci, takže nám oběma musela stačit hodina přes telefon...
Peace out ♥
Bonbooonek

Malá Velká Británie - Hamůů

5. července 2011 v 11:55 | Bonbooonek |  --->Videa
Jenom tak, abyste věděli, že žiju :D