Červen 2011

Alizee - J'en Ai Marre

28. června 2011 v 20:50 | Bonbooonek |  --->Videa

Je neskutečně chytlavá. A taky pozitivní a optimistická :)

Never Shout Never - Bohemian Rhapsody

26. června 2011 v 16:02 | Bonbooonek |  --->Videa
Původně je tuším od Queenů. Bohémská (anebo taky Česká!!) rapsodie :D

On je vážně boží! (Kdyby nekouřil,) nesežrali byste ho?

Už aby to bylo!

26. června 2011 v 15:19 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Ahój!
Nevím, jestli už se to někomu někdy povedlo. Každopadně mně jo. Dokázala jsem nemožné - pokusila jsem se vyřešit všechny úlohy ve čtvrtletce z matiky a přes to jsem dostala 0 bodů. Jo, i to jde. Teď bych jí měla opravovat, ale vzhlemed k tomu, že jsem si s ní nemohla protadit před týdnem, tak po zkouškách plnejch francouzský gramatiky a Dvořáka už vůbec. Co je to vlastně za nápady?! To jako očekává, že opravím čtvrtletku, budu se nad ní mořit celej víkend, odevzdám jí a budu to chápat?! I kdyby jo, stejně o za ty dva měsíce zapomenu.
Něco pozitivnějšího. V létě mám zase ISLS a soustředění (budu 'nepřítomná' jenom takovejch 14 dnů) - pojedu se třídou na Hracholusky, otec se rozhodl mě vzít do Tater (když už tam jakože byla celá rodina kromě mě a mladšího bratra :D).
Už ty prázdniny fakt potřebuju. Na frániu máme limitovanýho každýho učitele - teď, po dvou letech nám jí zase vymění. Od nejlepšího po nejhorší. Ale zase budem umět francouzsky (a budem se s tím moct všude chlubit! :P). Dostaneme tu největší fúrii (prej). Ona vypadá jako taková jemná francouzská dáma ve středních letech, ale (prej) je děsná.
Nemátw pocit, že by to chtěla letní lay? Dostala jsem nápad, ale pochybuju, že najdu vhodný obrázek... No, nenašla jsem... Ale mám další nápad :D
Jdu ho realizovat!
Peace out♥
Bonbooonek!)
P.S. NeverShoutNever

Bon Jovi - It's My Life

23. června 2011 v 21:06 | Bonbooonek |  --->Videa
Když se štěstí unaví, i na vola sedá.
Ten klip je boží....

Dobře, dobře, mám dvojku z fj, jedničku z aj a jedničku z hudebky :D. jediný co nevím je biologie a z tý by se mi hodila dvojka :D

Jesus is love, not an act! Chris Drew Ingle™

21. června 2011 v 21:59 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Pum pum pum pum pumpum, rumpumpumpumpum......pumpumpum­pumpum pumpum rumpumpumpumpumpum

Schválně, kdo z vás pozná, o jakou skladbu se jedná - poradím - je od Dvořáka a je to jedna z těch (celosvětově) nejznámějších. A jestli to nepoznáte, tak se vážně naštvu :D. Ale začala se mi docela líbit, nejřív jsem měla ráda jenom tu 4. větou, teď už i první (jo, beru to trošku na přeskáčku :D).
Z angličtiny jsem dostala jedničku a měla jsem v plánu vám napsat nadšený článek o tom, jak nac mě začal být osud zase hodný. A pak se na klasifikaci objevila známky ze čtvrtletky z fj. Musím říct, že takhle hnusný vysvědčení jsem nikdy neměla (a doufám už ani mít nebudu). O prázdninách mám teda program jasný - flákání se venku s nepravidelnýma francouzskýma slovesama (a gramatikou), chemickýma vzorečkama (a jejich názvoslovím) a nejspíš i matikou. A jestli vás napdalo, že mě vylili ze třech předmětů, tak se mýlíte (nikdy neříkej nikdy, známku z matiky tam taky ještě nemám, ale tak...), ale rozhodně jsem měla i lepší vysvědčení. Třeba před pěti lety jsem měla na vysvědčení jednu dvojku - z češtiny. občas bych se chtěla vrátit zpátky. Myslím být zase malá devítiletá holka poslouchající Divokýho Billa a jako největší problém mít sukni oblečenou v pase. Tenkrát to bylo o tolik jednodušší!
Chtějí nám vyměnit učitele na religionistiku. Našeho skvělýho vousatýho a úžasně vtipnýho pátera inženýra za zapřísáhlou katolickou jeptišku. Blé.
Jesus is love, not an act! Chris Drew Ingle™.

Vitamin String Quartet - Wake Me Up When September Ends (Green Day)

20. června 2011 v 18:03 | Bonbooonek |  --->Videa
Úžasné, perfektní, dokonalé!

No jo, no jo, vždyť už jdu, biologie čeká...
Držte mi palce zítra v deset (potřebuju dvojku, abych měla dvojku na vysvědčení) a pak v půl jedný na angličtinu (chci jedničku na vysvědčení *psí oči*)
Díky :). Jestli chcete, abych na vás taky myslela, tak mi napište!

Asi umřu

19. června 2011 v 17:07 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Nudou...
Ách jo. Příští týden máme zase zkoušku (jako každý pololetí) a já bych se měla učit... jenže mně se tááák nechce! Ještě mám pondělí, ale biologii se nenaučím přes noc... Do háje! Kdo za mně ty zkoušky udělá? Hudebka, biologie a francouzština (angličtinu si udělám klidně sama :D).
Flákání je příjemná věc, ale když se flákáte sami, tak je to nuda. A Haňul, můj nejčasťejší flákací parťák, se od rána pilně učí výtvarku. Ach jóó! Zkušela jsem se zabavit vyplňováním přihlášky na školu (zatím na tu americkou), ale chtěli průměr známek (ne, ten můj nechcete vidět :/) a mně se nepovedlo přihlásit na klasifikaci (že by jí zase někdo strategicky před vysvědčením prohnal antivirákem? :D).
Jadsně, mám spoutu věcí, kterým bych se momentálně měla věnovat, ale já jsem strašně líná... Vrcholem mé víkendové aktivity budou lívnce, co si udělám k večeři.
Ha! Dostala jsem spásný nápad! Stáhnu si Návrh a donutím mamku aby se mnou koukala (no, která z vás by odolala nahatýmu Rayenu Raynoldsovi?). Fajn, mám 40 min. Moc se to nehýbe.
Umí někdo z vás otáčet palačinky? a nadhazovat? Já je ani neotočím... :(. Proto budu dělat lívance (há!).
Nevím, jestli jsem vám psala o Alíkovi. Určitě ho znáte, je to takový dětský facebook. A má poradnu a když si to čtete, tak cítíte jako v BRAVU :D. fakt doporučuju (ale neradím u toho jíst ;P)

Neslibovala jsem ván háhodou, že nebudu psát články o ničem?
Ach oj, tak od prázdnin.
Peace out ♥
Bonbooonek

Blue Effect - Slunečný hrob

18. června 2011 v 22:20 | Bonbooonek |  --->Videa
Vy proletáři všech zemí, vyližte si pr*el!


Přiznejte, že jste ji všichni znali, ale nikdo z vás nevěděl, jak se jmenuje?!

Harry Potter - Trailer - part II.

17. června 2011 v 6:02 | Bonbooonek

Naprosto boží. Lily je tam dokonalá, i všichni ostatní.
Ten film bude parádní.

Škola...

16. června 2011 v 18:52 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Jo, vím, taky máte spoustu testů, a podobných věcí, nezajímá vás, že mám příští týden zkoušky.. A o tom já překvapivě mluvit nechci.
Vzhledem k demokracii, která u nás vládne, je tu možnost studia v zahraničí. Na kvintu je už pozdě, ale docela bych jela v sextě (ve druháku) do Anglie nebo Ameriky. USA je překvapivě asi o 40 tisíc kč levnější (cca 1600 euro) levnější než Anglie. Jenže tam mají suoer školní uniformy... A navíc ty filmy, a tak... Já vážně nevím :D. Povinná je minimálně 3 letá výuka angličtiny, což je v 'cajku'. Pojedu (poletím :D) tam bez diskuze, naši mi to cpou od malička, že pojedu na rok studovat mimo naší republiku, problémem je kam. Jestli do Británie, nebo do Ameriky. Čím dál tím víc se mi chce spolu s Lexie za velkou louži...
Já vím, že je na to ještě hodně času, ale s Lexie jsme si telefonovaly asi tak hodinu a půl a celou tu dobu jsme nemluvily o ničem jiném a já se začala strašně těšit.
Poraďte...
Peace out!OneRepublic - Good Life

12. června 2011 v 10:26 | Bonbooonek |  --->Videa
Mám šílený absťák po zelenině. nakládaný okurky jsem snědla už v úterý a o cherry rajčátka jsem přišla na vodě... Už aby se naši vrátili z toho nákupu. ;)


Je doooost boží!

Ahóóóóóóóój!

11. června 2011 v 23:28 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Vím, že si asi myslíe, že jsem se měla super. Nemám to srdce vám to vyvracet. Ale dám vám malou radu (vlastně jich asi bude víc) - na zadáka si sežeňte kluka, nezapomeňte se namazat opalovacím krémem i když je zataženo (i když máte tmavý vlasy, zelený oči a minimum pih).

Celou vodu jsme zpívali jedinou písničku. YT mi odedneška nefunguje a včera jsem ji nemohla najít...
[: Černoušek Joe :]
[: Jel savanou :]
Ztratil tam dívku svou a zvolal:
[: Ó dívko má :]
[: Jsi ztracená :]
Ty mne nemáš ráda
Máš ráda kamaráda
Ty stará vykopávko
Vlez mi na záda!
(hej!)
Nejdřív ji neznal vůbec nikdo, a pak všichni, a zpívali jsme ji pořád, protože se u každý jiný našel někdo, kdo se nechytal. Možná jsem jenom strašně náročná.
Peace out ♥
Taky jste si všimli, že čím dál tím víc píšu články o ničem? Pokusím se polepšit.
Dobrou.

Blackmore's Night - Wish you were here

6. června 2011 v 20:28 | Bonbooonek |  --->Videa
Pro Maggie a pro Haničku M. - za vodu. A asi i Šimonovi, jestli se mnou teda bude muset bejt na tý lodi :D

Potřebuju takovou malou radu - mám si jako pyžamo brát růžový tričko s psychedelickým zhuleným králíkem (dárek od kámošek k vánocům) nebo tmavě modrýho Itchyho a Scratchyho?

Juchúú!

6. června 2011 v 20:24 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Vlastně se nemám ani z čeho radovat. Anebo jo. Mám s kým být na vodě (ve stanu i v lodi) - vzhledem k tomu, že se na mě spolužačka vykašlala (přijde jí mistrák v házený důležitější než já?! Pf! :D), tak jsem neměla s kým plout... naštěstí, v naší třidě je poměrně nadprměr vodaček, takže popluju s asi o 15kg lehčí holčinou (je takový strašný tintítko), nebo s celkem napakanym spolužákem :D. A s kým se budu dělit o stan jsem nevěděla ještě dneska ráno (na vodu jedeme v středu večer). naštěstí to ale dopadlo dobře :).
Navíc letos budeme mít jenom 4 zkoušky (na 4 dny, v pololetí jsme jich měli šest :D - taky na 4 dny). Máme ájinu a fráinu (jazyky jsou vždycky) a pak biologii (jestli nám tam nedá tu blbou geologii, tak jsem v pohodě, mikroorganismy mě totiž celekm baví) a pak hudebk, Dvořáka mám ráda a Smetanu skousnu. byla jsem v neděli na Jakobínovi. Úžasná opera. Kam se poděli ty časy, kdy naši napomínali mě, že se v divadle neumím chovat? ještě, že máme tu lóži, celý představení prokecali :D.
Peace out ♥
Bonbooonek
P.S. Taky vám stoupne dobrá nálada když se mi kouknete na lay? Mně teda rozhodně!
PP.S. na vodu odjíždím ve středu večer a vracím se v pátek (večer), takže po tuhle dobu nebudu komentovat :)
PPP.S. musím se pochlubit - TADY - to jsou prosím naše okrávy :) A dostaly mě tam ty komentáře - '
ona církev provozuje gymnasium ? A dle oblečení těch nebožáků vidím, že ze studentů tam dělají Amiše, Amenity !
Koňské potahy, zákaz elektřiny, nejen té jaderné !
Cožpak jim tam nikdo neotevře oči, nesdělí, že náboženství je duch bezduché doby, cit bezcitného světa. Náboženství je opium lidstva !!' - řekněte mi, kam ten svět spěje?

Green Day - Boulevard Of Broken Dreams

4. června 2011 v 9:11 | Bonbooonek |  --->Videa
Tak jí milujete tak jako já?