Duben 2011

Panic! At The Disco - It's Almost Halloween

30. dubna 2011 v 9:18 | Bonbooonek |  --->Videa
Pár měsíců sem, pár měsíců tam... :P

Potřebuju někoho, kdo se se mnou bude dívat na King's Speech...!

Co jsem vám slíbila...

28. dubna 2011 v 19:52 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Možná už si an nevzpomínáte... ale já jo!
Přece moje martensky :D!

Kočičího žrádla v pozadí si nevšímejte. :D


Určitě jsem vám toho naslibovala ještě spoustu (jako třeba nový kapitoly, nebo tak :D), ale to si nepamatuju, takže mě to netrápí. Doufám, že je ta fotka tak dlouhá, aby dostatečně prodloužila článek :D.
Peace out ♥
Já se jdu tvářit, že si píšu úkoly na matiku a fyziku... :P

I wish...

26. dubna 2011 v 20:01 | Bonbooonek |  --->Jednorázovky

Máte náladu na pořádnej kýč?
Každý z nás má nějaké přání, nějaký sen, o kterém doufá, že se třeba jednou splní.
"Bojím se, že to nebude takové, jaké jsem si to vysnila."
"Bude. A když ne, tak přijde ta nejlepší část, myslím, - najdeš si nový sen."
(Na Vlásku)
"If you can dream it, you can do it." Walt Disney
Věnována všem, kteří nějaký sen mají. Takže úplně každému.

Asi jo, teda fakt!

26. dubna 2011 v 16:09 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Já budu asi vážně strašnej posera. Koukám na Percyho Jacksona (konečně) a jsem tak v první půl hodině a už se bojím :D. Ještě se nezačalo ani nic dít, ale já nerada koukám na filmy sama, i na ty, co už jsem viděla. Jenže jeden bratr odešle na hudebku a druhej se fláká... jéj, on šel asi do školy.
Dlouho jsem vám nic nepsala, já vím. Jenže se mi povedl si (po dlouhé době znovu) zprovoznit the Sims3, takže jsem nedělal pomalu nic jinýho než hrála. A taky jsem na uložto našla Harryho v mp3 verzi. Jako načtenýho z knížek. Kdyby někdo chtěl, hodím vám sem odkaz.
S povídkama (=jednorázovkama) jsem nijak nepohla, ale zato mě napadla další. Byla by o Regulusovi, ale zatím nemám ani čárku, takže bůh ví jak to dopadne. Point už mám (ta je v celku jasná :D), i zápletku, jenom nebýt líná to převést do Wordu...
Mám udělanej novej dess, už jsem vám o něm psala, byla bych ráda, kdyby jste se k němu vyjádřili - jestli ho chcete nebo ne.
Velikonoce u nás byly docela fajn, protože k nám přišlo asi 7 lidí (to bylo dobře, měli jsme nabarveno přesně 10 vajíček). Vyseděla jsem si spoustu čokolády (ty zbylý vejce jsou na hromadě spolu s těma, co si vykoledoval mladí brácha.)
Taky jsem se viděla s kámoškou ze základky, s kterou už jsem asi přes rok nemluvila. Byly jsme se projít a mám pocit, že jsem chytla docela slušnou rýmu. Ale stálo to za to.
Nevím, jestli jste si toho všimli, ale v menu se změnila klikací ikonka. dělala jsem jí celou (!!!!) SAMA (!!!!!!!!!)! takže mi koukejte napsat, jak je strašně kásná a jak jste z ní všichni na větvi.
Peace out ♥
Bonbooonek


P.S. Kdyby se vám jó chtělo, ak mi napište minutu po minutě děj Percyho. (To znamená všichni a povinně!)

Discovery Channel - I love the whole world

22. dubna 2011 v 8:49 | Bonbooonek |  --->Videa
Dneska je Den Země! Tak objímejte stromy, třiďte odpad! Já pojedu přespávat ke kámošce a budem dělat projekt na angličtinu :D.
Ty slova jsou super.

"Nikdy nevyrosteme, co?"
"Ne."
"Nechceš to dát do písničky?"
"Jo."
Mám jarní layout. Moc pěknej... Chcete ho?

Israel "IZ" Kamakawiwoʻole - Somewhare over the rainbow

18. dubna 2011 v 16:43 | Bonbooonek |  --->Videa
Původně jsem se ho lekla. Jenže protože nejsem povrchní ani rasistická, tak jsem si ji pustila a rozhodně jsem nelitovala. Nemám moc ráda přezpívané písničky - originál je vždycky jen jeden. Ale tohle se vážně moc povedlo. Já tu písničku miluju!

Lesní roh

14. dubna 2011 v 14:48 | Bonbooonek |  --->Videa
Pro velký úspěch (hej, 2 komentáře na YT, děkuju, holky!) vám se vložím sebe a lesní roh. Je to cca rok staré video, kvůli rovnátkům nehraju, ale je to vrchol toho, co s lesním rohem dokážu :D

Jinak, mám vtípek na odlehčení :
(Je to z našeho třídního mailu :D)

> Ahoj, jedná tvoje prítelkyne (nereknu, která to je :P) mi rekla, že jsi moc fajn
> a zajímavá holka, a doporucila se s tebou seznámit:) problém je, že muj
> seznam.cz je velmi pomalý, a jen taktak probíhá nacítání stránek, proto
> komunikovat pres psaní je témer nemožné. Možná, zmužeme popovídat tu :
> www.H0TNOT.eu/profile/776318/vilem Prijd tam, klikni na me ANO dal tebe uložím.
> Teším se ;)
Odpověď: Milý Viléme, pokud nemáš zájem o group aktivity, tak ti asi nepomůžem ;-)

Never Shout Never - I Wanna Hold Your Hand

12. dubna 2011 v 19:46 | Bonbooonek |  --->Videa
Ta bude nejspíš pěkně stará, protože nemá ještě žádný (viditelný) tetování... Nic na tom ale nemění, že je skvělá (a chytlavá)
I wanna hold his haaand...

Killing me softly

11. dubna 2011 v 18:32 | Bonbooonek |  --->Jednorázovky
Věnováno Dádě, za vyžehlení vlasů (minulý týden) a za dnešní volnou hodinu. A všem, kteří pokazili/pokazí čtvrtletku z matematiky.

Slibovaná jednorázovka o Lence. Je kraťounká, taková odfláknutá a vůbec se mi nelíbí. ALe co. Slibuju, že na těch ostatních zapracuju trochu víc. Vážně.

About a boy - Killing me softly

Report

9. dubna 2011 v 13:44 | Bonboonek |  --->Mé kouzelné já
Ahoooooj :).
Minulej týden jsem uklízela pokoj, dneska jsem byla na procházce s otcem (a psem ;D) a konečně se mi podažilo zprovoznit audio kazety (to bylo ještě před CD ale po gramofonových deskách ;)) od Haňul, na kterých je od Lábuse načtený Harry Potter (dostala jsem první dva díly). Ještě jsme ani nedoposlouchali první kapitolu, a to je mám už asi 3 měsíce...
Nevím, jestli už jste slyšli o tomhle webu, ale já se tam rozhodně míním přihlásit hned, jak to bude možné. Bouhužel jsem to prošvihla asi o 4 dny, takže si budu muset počkat až do srpna. Ale strašně se těším a už mám i napsanejh vstupní esej a každou chvíli otravuju Maggie (která se tam stihla přihlásit včas), aby mě zahrnula nějakým drbama :D.
Jednorázovky jsou všechny ve stavu rozepsání, ale u jedné jsem docela pokročila (mám promyšlenou pointu, i to co by se tam tak jako mělo dít, ale jsem líná přenést své myšlenky do Wordu...), je to ta šťastně depresivní. Jako když se vám zdá hezkej sen, ale v přitom víte, že to není skutečné...
Někdo z vás má možná antistresovej míček, nebo polštářek, já mám náramek. Od kamarádky, s velikým duhovým korlálkama. Vždycky na každou barvu dva :). Vždycky, kdež se na něj podívám, musím se začít strašně smát :D.
Včera jsem se s Haňul minula, takže martensky budou asi až v úterý. taky jsem si na googlu hledala piercingy, dám vám sem ty největší favority: TADYtoho jsem našla jako prvního, je takovej barevnej a docela se mi líbí, potom je TADY tenhle, poměrně obyčejnej, ale zase by se hodil prakticky ke všmu a je takovej decentní :D, a TADY ten se mi líbí asi nejvíc - ten pruhovanej první.

Pište, kterej se nejvíc líbil vám a snažte se mě, prosím, nepovažovat za cvoka...
Mějte se fanfárově!P.S. Mám uěklanej druhej jarní dess, ale nechce se mi ho měnit, protože tenhle se mi líbí vážně strašně moc....

Never Shout Never - Lovers Love Liars Lie

7. dubna 2011 v 18:16 | Bonbooonek |  --->Videa
Foťte, uchovejte si své vzpomínky :)


Už mám martensky :D. vypadají líp než na fotce ;). Haňul vám je zítra vyfotí svou zrcadlovkou, aby jste je taky viděli ;D.


Jarní úklid

3. dubna 2011 v 13:11 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Právě píšu seminárku z biologie...

Ahoj :).
Včera jsem si kvůli ní uklidila pokoj (nutno říct, že už to vážně otřeboval), ale dneska mě žádná vymluva nenapadla, takže mám zkopírovanej článek z Wikipedie (o Vysokejch Tatrách - ještě že je na tom Slovensku máte!) a teď se ho snažím upravt tak, aby to nebylo moc poznat a aby to bylo o něco delší (on má teda původně asi 8 stránek i se všema odkazama a obrázkama, ale ty jí tam narvat nemůžu :D). Nejvíc mě štve, že něco podobnýho jsme měli dělat už před dvěma rokama na etoligii zvířat (tenkrát jsem pracně opisovala z knížky o psech, asi 4 stránky), a ona nám asi před rokem řekla, že je vyhodila. Pochopitelně se ani neobtěžovala si je číst nebo nám ty známky započítat. Proto se mi do ní taky tak nechce...

Trchu mi zvedlo náladu, když jsem otevřela sešit s poznámkama na poslední stránce a tam památka na jednu hodinu strávenou s Beth - kreslila jsem jí bránky (původně jsem chtěla namalovat krabici, ale tu odmítla - pche, nechápu :D).

Ve čtvrtek jsem byla na rovnátkách a dostala jsem do pusy takovej drát přes patro a vůbec se s ním nedá polykat. Takže jsem si byla dneska koupit bílej jogurt a budu doufat, že to ten měsíc vydžím ;).

Mám rozepsaný tři jednorázovky (jednu o Lence, jednu o Harrym a jednu na přání - na těch ostatních hodlám ješt zapracovat :), slibuju :D)
Mějte se fanfárově!
A dobrou chuť, pokud zrovna obědváte ;)

Dilema

1. dubna 2011 v 20:07 | Bonbooonek |  --->Jednorázovky
První oficiální povídka na přání :). Je pro °Alex. Mě se líbí, ale nejsem si úplně jistá, jestli s ní budeš spokojená i ty, protože jsem tak úplně nedodržela podmíky, ale...