Září 2010

Lexiino nejoblíbenější video

28. září 2010 v 13:22 | Bonbooonek |  --->Videa
Ano, já vím, Lex, jsem moooc ošklivá :D. A mám z toho škodolibou radost.

Najdete ho ZDE.

Kdybys nevědala co dělat, můžeš na skype. Sešlost se nekoná, známí dostali rýmičku...  Ať se nediví, když maj doma 30°C! U nám je příjemných 14-15°C :D.

Včerejšek

26. září 2010 v 10:01 | Bonbooonk |  --->Mé kouzelné já
Výstižnější název mě nenapadl :). Včera jsem byla s mamkou v Praze pro šaty do tanečních. včera jsem viděla (po druhé) Zatmění.

Začnu šatama. Jeli jsme kvůli nim do Prahy, s tím, že je koupíme třeba u Mark & Spencera, nebo v jiném obchodu, který v Plzni není. Nakonec jsme našli jediný DVOJE šaty, který bych mohla nosit (ostatní byly tak pro mou mamku, kdybych si je na sebe vzala já, vypadala bych jako stará mladá), přičemž jedny byly z Orsay a druhý z H&Mka. Oba ochodu v Plzni jsou.

(To na těch fotkách jsem já, kdyby vás to náhodou zajímalo). Fotky jsem slíbila Lexie, ale protože netuším, kdy se sejdeme na skypu, taky hodím sem.Ta kvalita je šílená, ale můj telefon s 2 megapixelama ;) nechejte laskavě žít :)). Šedé jsou z Orsay a ty jsem si nakonec koupila.


 Ty béžové z H&M mi vůbec neseděly (do 34 jsem se nevešla a 36 na mě plandala). A i  celkově se mi ty šedé líbí víc.
Pište do komentářů který se vám líbí víc.


Zatmění bylo... Hezký. Od té doby, co jsem ho viděla v červnu se neměnilo (překvapivě). Možná jsem tam viděla i Craze z Kouzelného Orákula, ale nevím, která to byla.  Mamka, která do toho kina chodila jako mladá (:D:D:D:D:D:D) říkala, že kromě babek, co prodávají lístky se tam nic nezměnilo...

Budu se muset loučit, starší brácha má sedmnáctiny -  musím mu upéct dort (protože jsem mu nic nekoupila... Zase :)

3.kapitola - Přijetí

19. září 2010 v 20:16 | Katie L. |  Jak to bylo doopravdy
Tentokrát bez věnování. Další bude za tři týdny...

Asi bych měla, co...?

19. září 2010 v 15:04 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Napsat článek. Zjistila jsem, že poslední pořádný článek jsem napsala (v podstatě) 6. září. Dneska je devatenáctého.

Zkoušky nejspíš nebudou (hurá!), nikdo nám žádný bližší informace neřekl, prý to není povinný (jako třeba státní maturity...). Změnili nám rozvrh. Prý odchází nějaká učitelka. Nemohla si odejít hned v srpnu? Podle starého rozvrhu se jelo přesně týden. Ani o den dýl. Všichni na svůj rozvrh nadávali, já taky. Ale co bych za něj teď dala?! Proč musíme mít sakra pět hodin, šestou volnou a pak sedmou?! Proč máme vždycky horší rozvrh než druhá půlka (já vím, tímhle vždycky argumentuje každý, jenže nám už se druhá půlka normálně směje!)?!

Trošku příjemnější téma (alespoň pro mě :)) - Plzeň vyhrála Hlavní Město Kultury 2015! Musím říct, že jsem měla radost. A že jsem byla (i nebyla) překvapená. v Ostravě jsem nikdy nebyla, takže žádný objektivní názor u mě nehledejte, ale kromě toho, že se tam narodil můj poměrně oblíbený Nohavica, je tam spousta Romů a mulví se tam hodně krátce toho o ní nevím vůbec nic. Na proti tomu - kdo by neznal Gotta? Gambrinus? Pilsner Urquel? Kdo neviděl Disco příběh (recenzi na něj od Lexie si můžete přečíst ZDE)?

Právě bych se měla učit na Fj (na asi 3x odložený test), video na hudebku (má mít asi 7 min, já se zmohla jenom asi na takové 4..) od Schubertovi a Schumannovi (pro ty hudebně nevzělané jsou to skladatelé z doby Romantismu...) nebo si alespoň opakovat matiku (kterou pořád nechápu...). Místo toho jsem seděla celý víkend u počítače a flákala se.

Napsala jsem první odstavec druhé části své povídky (ne, že bych měla dosané ty kapitoly předtím) a mám dva odstavce nové kapitoly. Jiná Realita je momentálně u Beth (takže si ještě počkáte, co se týče děje, který jsme chtěli do této kapitoly dát, jsme tak v polovině). a dneska večer by se u měla objevit 3. kapitola povídky Katie L. Tak se těšte.

U nás doma se stále netopí, v kamnech budeme moct topit až za týden a topení bude nejspíš taky tak.
Celkem jsem se rozepsala.
Tak se mějte líp než já, učte se víc než já... :)
Vaše Bonbooonek
Owl city - Firefiles (výborná na špatnou náladu)

Vážná hudba...

17. září 2010 v 20:57 | Bonbooonek |  --->Videa
Většina z vás nejspíš udělá otrávený obličej hned, jak to slovo uslyší. Já ji poslouchám (alespoň v poslední době) víc, než hudbu moderní. Nejradší mám Mozarta, je mi asi nejbližší :).

Některé z mých oblíbených:
Mozart - Malá Noční Hudba


Mozart - Turecký Pochod


Mozart - 40. Symfonie


Haydn - Suprise (Překvapení)

Je jich víc, ale jsem líná je hledat... někdy je sem možná přidám :).

2. kapitola - Pravda

14. září 2010 v 20:39 | Katie L. |  Jak to bylo doopravdy
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Bonbonkovi, protože mě nenechá v klidu psát. Cathy, protože je tu pro mě. A všem co čtete moje povídky…

I feel blue

11. září 2010 v 14:51 | Bonbooonek |  --->Videa
Kdo se trochu vyzná v anglických přirovnáních ví.


1. kapitola - Noční návštěvník

9. září 2010 v 14:38 | Katie L. |  Jak to bylo doopravdy
Tuto kapitolu bych chtěla věnovat týmu Cucák-and-Gorila, protože díky nim jsem vlastně začala psát… Dále bych chtěla poděkovat Cathy a Týnce za to, že mi pomáhají, když je mi nejhůř a Bonbonkovi za to, že udržuje mojí náladu na lustru… :)*

Neslýcháno!

6. září 2010 v 15:39 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Zdravím :D. Skoro po týdnu a několika videích.
 Ve škole máme anglickej kurz (umírala jsem nudou, dělali jsme nějaký ptákoviny, jako porozumnění textu a s tím teda vážně problém nemám), a protože jedna učitelka onemocněla, naše půlka byla spojená s Áčkem. A od holek jsem se dozvěděla, že tak kravina, kterou vyhrožovali před nějakejma čtyřma lety - postupové zkoušky na osmiletých gymnáziích (z kavarty do kvinty, tj. z nižšího stupně na vyšší) - se vážně budou dělat! A když je neuděláme, budem opakovat kvartu (devítku), protože v červnu už nás na žádnou střední nevezmou. Prý budeme první ročník, který je bude dělat. To je teda fakt pocta.
                                                   Omlouvám se za ten výstup ale muselo to ven.
                                                   Mějte se líp než já!

Sranda

5. září 2010 v 15:16 | Bonbooonek |  --->Videa


Pro Beth

5. září 2010 v 13:03 | Bonbooonek |  --->Videa
Máš ho slíbenýho... :) Mimochodem - už Ti začla nová série?
Dr. House v mikrovlnce...

Vivaldi - Jaro

5. září 2010 v 13:01 | Bonbooonek |  --->Videa
Nejlepší ze čtyř :). a jinak - dobrá zpráva - Katie L. slíbila, že mi pošle první kapitolu své povídky!