Srpen 2010

Potřebuju léčbu!

31. srpna 2010 v 12:22 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Nejmíň 10 měsíční :).

Varování: Při čtení tohoto článku můžete umřít nudou!

Dneska jsem byla u ortopeda. Nic zvlášního, jenom že jsem musela vstávat v půl šestý. Po letošních prázdninách nejsem vůbec odpočatá. V Rumunsku, na letní škole a na soustřeďku jsem se moc nevyspala a dovolená to takym moc nevytrhla. Chtělo by to pár dnů jenom spáááát (*zííív*).
 Když si pozorně projdete tuhle rubriku, zjistíte (pokud jste to už zapomněli), že Katie L. slíbila uveřejnit svou povídku. a kdyby náhodou zapomněla ona, tak se nebojte, já jí to zejtra připomenu.
 Po dvou měsících jsem se dneska byla podívat u nás ve škole. Původně jsem chtěla využít toho, že jsem dcera učitele a dostat se do třídy o den dřív, abych si hezky v klídku vybrala lavici. bohuželtam byla nějaká uklízečka (či co), takže jsem tam nemohla.
 A co vy? Jak se těšíte na zítřek (já vím, blbá otázka :)). Bráškové, kteří oba nastupují na novou školu (starší na střední a mladší na osmileté gymnázium), jsou ona nervózní, ale do školy se těší poprvé od první třídy.
 Nezbývá mi teda nic jinýho než popřát nám všem hezky zbytek prázdnin (moc nám toho teda nezbývá, ale co se dá dělat?) a doufat, že start do nového školního roku proběhne v pořádku s nějakou tou jedničkou navrh.

Vaše Bonbooonek
P.S. Alici Cullen-Hale a ostatním, kteří taky letos začínají na jiné škole přeju hodně štěstí na třídu a učitele.
PP.S. Vím, že chlubit by se člověk neměl, ale máme doma už (skoro) postavený kachlový kamna! Z čehoš logiky vyplývá, že další prázdniny (tj. podzimní) budu trávit za pecí :)

O mě aneb jsem líná vyplňovat profil

28. srpna 2010 v 21:19 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Nejsem moc dobrá v psaní charakteristik a už vůbec ne charaktaristik mě. takže jsem si zkopírovala řeťězák odsud a v něm se dozvíte všechno důležité :).
Aktualizováno: 29.5.2011

Xindl X a Olga Lounová - Láska v housce

28. srpna 2010 v 13:52 | Bonbooonek |  --->Videa
Úžasný (a chytlavý) text... 

Láska v house...
- instantní cit...
ve farikááááách!


One Republic- Secrets

27. srpna 2010 v 21:29 | Bonbooonek |  --->Videa
Miluju na začátku ty smyčce...

Kino a fesťák...

27. srpna 2010 v 21:21 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Začneme kinem. Byla jsem na filmu Čarodějův učeň a můžu ho vřele doporučit. Nejsem moc dobrá na recenze (počkejte si až to uvidí Lexie, ona vám ji mileráda napíše :)), ale mě se to moc líbilo.
 K festivalu. Dneska byla první část Pilsner Festu, měla jsem tam sraz se spolužákama )jinak bych tam nešla) a navíc to bylo zadarmo. Mám podpis Tomáše Klůse (alespoň doufám...:/) a slyšela jsem Mira Žbirku a Supporty. Jsem na sebe hrdá, protože i když kolem mě všichni chlastali (většinou pivo, byla akce plechovka zadáčo... - pivovar no :D) já se pořád držela svý Bonaquy. A přišla jsem na něco (ne)zajímavýho. Banaqu vyrábí CocaCola Company! Někteří z vás už to možná věděli, ale mě to celkem překvapilo.
                                                              Hezkej večer přeje Bonbooonek :)

Trailer na Učně:

Bráškové

26. srpna 2010 v 11:31 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Hodně na ně nadávám. Vážně hodně. Ale třeba v tuhle chvíli jsou oba k nezaplacení. Starší brácha hledá film, na který se všichni podíváme a já s mladším bráchou pečeme. Doma totiž není nic jiného než půlka chleba, dýňová polévka (je celkem dobrá, ale proč ohřívat celej hrnec, když si dám jen jednu naběračku? Těžký život bez mikrovlnky...) a těstoviny už jsme jedli včera (a předevčírem...).
 Nejlepší jsou ty chvíle, většinou o víkendu, kdy nemáme co dělat, schrastíme peníze, koupíme si chipsy a sledujem jeden film za druhým... Ty chvíle míru, klidu a rodinné pohody :D.
 A já teď budu muset jít zkontrolovat toho mladšího, aby něco nevylil, nebo nepřipálil, nebo tak něco.
                                          Užijte si zbytek prázdnin jak nejvíc můžete a jezte o něco víc než já :)

6.kapitola - Jak na Beth

24. srpna 2010 v 18:53 | Bonbooonek |  Jiná realita
I přes moje sýčkování, že kapitolu neuvidíte do začátku školního roku, jsme ji stihly dopsat. Resp. dopsala jsem ji já, protože Beth je někde v Praze (pokud nemám špatné informace) a Lexie momentálně nemá přístup k počítači (zítra už o mít bude, ale mě se na ni nechce čekat). Kapitolu bych věnovala všem, kteří tuhle povídku čtou, a těm, kteří si prázdniny neužívají zrovna podle svých představ. Za Deede a Beth Bab (tj. Za Lexie a Betty Bonbooonek).

Nový dess

24. srpna 2010 v 13:50 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Tu bude někdy během dneska. Bude černej, a na záhlaví budou takový barevný
Avatar
flekance a barevný motýlci. Hanka (autorka) tvrdí, že to bude moc tmavý, ale mě se to strašně líbí. A  jí se ted taky strašně líbí.
Snažila se mě naučit dělat desingy, takže jsem ho dělaly přes Skype a já ji celou dobu komandovala :). Je dokonalej! Budu mít různě barevný písmo úplně všude....

Jo, ten článek (opět) nedává smysl... chtělo by to zpřeházet věty... Ale nechce se mi... Jdu se loučit se starým dessem....

Tak všichni : Pápá šukézní layi, budeš nám chybět!
Ach jo... vážně se mi po něm bude stýskat....
http://pohrbenej.blog.cz/ - tady ho najdete :)

avatar2
avatar3
avatar4
avatar5
Jo, vím že je každej jinak velkej... :)

Happy B-day

24. srpna 2010 v 12:16 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Rupert Grint (Ron Weasley) dnes slaví 22. narozeniny. Tak mu přejme vše nejlepší a spoustu tak pěkných rolí, jako je Ron:D
Rupert

Shakira - Waka waka (This Time for Africa)

21. srpna 2010 v 21:00 | Bonbooonek |  --->Videa
Ano, jsem zpátky ze soustředění.
 Ta písnička pro mě znamená hodně. Nelíbí se mi. Ale ty vzpomínky jsou nezapomenutelný... Když si to pobrukoval fakt každej druhej, od mrňousů až po trenéry...
Bohužel mi to sem nejde vložit jako video (ten počítač mě vážně nemá rád... ale já mu nic neudělala!). Je zde.


Znavu spřátelení se Simiou a Peace/Craze, Piece a Guenon

15. srpna 2010 v 9:29 | Bonbooonek |  --->Spřátelení =D
Jsou zpět :D na téhle stránce.Ale jmenují se jinak - Craze, Piece a Guenon. Diplom je tady (jo, jsem líná dělat nový).

"Dovolená" č.3.

15. srpna 2010 v 9:25 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Jsem zpátky z dovolený v Chorvatsku... Opálená, unavená... dneska ještě musím dobalit a pojedu asi 300km přes celou republiku na soustředění.
 Oběhnutí všech SB nestíhám, moc se omlouvám, velký čtení/komentování zrealizuju až za týden, když se vrátím ze soustřeďka. Vážně se omlouvám.
 Dneska toho moc nenapíšu, musím balit.
                                                                                Tak se tu mějte fanfárově... :)

Táborová :D

5. srpna 2010 v 12:00 | Bonbooonek |  --->Videa
Kdo by ji neznal? :D Jak tu ty francouzi... :D A 'Éééééééé' a 'Áááááááááá' :D
(přednastavený článek, jsem v Chorvatsku :))