Červenec 2010

2.dovolená - Chorvatsko

30. července 2010 v 12:49 | Bonbooobek |  --->Mé kouzelné já
Opět se hlásím :). Dneska odpoledne (pravděpodobně) vyrazím do Chorvatska. Na 14 dnů. A hned jak přijedu, okamžitě odjíždím na soustředění (do Bystřice nad Perštejnem... To je jižne od Brna... Z Plzně kousíček xD) Doufám, že budu mít čas vám napsat...
Jednorázovku ještě napsanou nemám (jo, já vím...), ale pracuju na tom. Na novou kapitolu jsem se ještě ani nepodívala. Jinou realitu má u sebe Beth, takže povídka stojí.
  Včera jsem byla na první party ve svém životě (nepočítám takový ty oslavy narozenin kde je nás tak pět a vechny se mezi sebou známe). Byla to party na slavnostní ukončení letošní ISLS/MLJŠ. nevím, co jsem si předsatvovala, ale tohle rozhodně ne. Party byla od osmi, já odjížděla okolo jedenáctý. Šla jsem na ni v podstatě proto, abych se rozloučila s učitelema a spolužákama. nakonec se ta část lidí se kterou bych se mohla bavit buď opila, nebo včas odešla domů. Byla jsem dost zklamaná, ale příští rok se chystám jít zas :).
Tenhle článek není žádná sláva, ale jsem líná/ nenapadá mě nic dalšího.
                                                    Mějte se fanfárově :) A pište kapitoly, když já to flákám ;)
                                     

International Summer Language School - Plzeň, ZČU

23. července 2010 v 21:31 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Aneb chodím na letní jazykovou školu.
Mezinárodní Letní Jazyková Škola
 Je dlouhá 3 týdny, ale protože jsem byla  Rumunsku, chodil místo mě mladší brácha. Takže mě šoupli do  horší skupiny. Moje angličtina není zrovna výborná, ale průběhovej čas náhodou ještě umim. A koukání z okna bylo taky blbý - buď jsem se mohla dívat na plzeňskou věznici (moc depresivní), nebo na budovu Strojírenský fakulty (hnusná stavba... I když ne že by ta, ve který jsme měli třídu vypadala nějak valně ;)). Naštěstí to ale ještě šlo změnit, takže jsem v tý lepší polovině, kde mám konečně co dělat a když se chci dívat z okna, vidím alespoň Menzu (- jídelnu, pro ty, kteří by nevěděli).
 Na obědy chodím do McDonald's... Jo, jednou (dvakrát) dobrý, ale zkuste si tam chodit celej tejden (a to mě ještě jeden čeká :))... Mě totiž to jídlo v Menze nechutná (ono je vážně odporný :( ).
 S novou kapitolou to vidím bledě, ale možná stihnu dopsat jednorázovku o Ronovi, do tý doby, než odjedu na dovolenou č. 2. (Chorvatsko). Co se týče jiné reality, kapitola tu rozhodně nebude před začátke školy. Sekla se totiž u Beth a ta se teď fláká v Itálii (nebo kde).
                                         Mějte se krásně a užívejte prázdniny jak můžete!

Roztomilé... Baby Potter

19. července 2010 v 19:07 | Bonbooonek |  --->Videa

Marilyn Manson - This Is The New Sh*t

18. července 2010 v 11:45 | Bonboonek |  --->Videa
Tahle písnička pro mě znamená Rumunsko, stejně jako Replay Skotsko (jen se mi o dost víc líbí ;))

Rumunsko

18. července 2010 v 11:36 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Musím říct, že na to, jak jsem se ho bála, dopadlo nadočekávání úžasně. Bohužel nemám fotky, protože jsem sebou neměla foťák... Takže vám sem vložím akorát ty, které už na facebook dala kámoška.
Vstupenky
Tohle jsou vstupenky z 5D kina (nekecám! Obraz byl ve 3D a ještě se třásly sedačky a stříkalo to po nás vzduch a vodu) a ze strašindelnýho hradu pod Branem. Jinak jsm ta tvarohová tlapka vlevo.

vodopád
Tenhle vodopád byl kousek od silnice. bylo tam spousta lidí a taky kravinců... Ale stál za to.
Fotky jsou foceny telefonem, takže žádná kvaltita, až mi kámoška pošle fotky z foťáku tak je sem přidám a napíšu i nějaký obsáhlejší článek. ;)

Narozeniny!

16. července 2010 v 17:45 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Ne, blog ještě neslaví. Dneska mám narozeniny já. Musím říct, že 14 je ošklivý číslo. Byla bych radši, kdyby mi bylo dva roky po sobě 13 a pak 15. Jenže s tím nic neudělám :).
Touhle dobou jsem nejspíš v Rumunsku, někde v Transylvánii, schovaná  mezi vrcholky Karpat a snažím se neuškrtit své dvě spolužačky (z tohoto článku).
Trasylvánie:
Transylvánie
Mějte se tu krásně a drže mi palce ať to s nimi ten den ještě vydržím.

Rose a Scorpius

9. července 2010 v 10:29 | Bonbooonek |  --->Videa
Tohle video vážně stojí za to. Přemýšlela jsem, že bych ho mohla vložit do rubriky Jiné Reality, protože dobově by docela zapadl, nemyslíte? ;)
Blonďáky zrovna nemusím, ale starší Scorpius není marnej....

1. Dovolená - Rumunsko

8. července 2010 v 15:00 | Bonbooonek |  --->Mé kouzelné já
Možná bych měla dát ten název do uvozovek, protože dovolená to nebude ani náhodou. Má to být poznávací výlet (to stále ještě není ten důvod), do Rumunska (tohle taky ne) a jedu ta, se svýma dvěma spolužačkama (ty jsou ten důvod). Mluvím o těch dvou holkách ze článku Žiletko, má lásko. Navíc mají nejspíš v plánu vzít s sebou nějakej alkohol a já se ve své nezletilé nevinnosti (vážně, bez ironie) ani jednou doopravdy nenapila (nepočítám takové to olizování pěny z piva když mi bylo 5 ;)). Bude to docela o nervy a já už jenom přemejšlím, kam si schovám knížky a sešit s propiskou (na čtení a na psaní nové kapitoly).
Odjíždím sice až za dva dny (nevím, jestli se ještě dostanu k tomu napsat sem smysluplný článek), ale v mém pokoji už leží zabalený kufr. Trochu mi to připomíná atmosféru odjezdu do Skotska, ale tam jsem se přece jenom těšila víc. Návíc ve Skotsku bylo tak jak tady, kdež to Rumunsko je od nás na jiho-východ (u Černýho moře) - to znamená HORKO. Karpaty a Pohoří Fagaraš jsou MNOHEM výš než třeba sněžka, takže vedle džínových šortek a tílek mám v kufru ještě teplou bundu ( prý je tam i v létě kolem nuly..Brrr!).
Máme v plánu se podívat na Drákulův hrad, prolézt obchoďáky v Temešváru... A různý jiný věci o kterých nevim...
                                                         Myslete na mě v dobrém, a modlete se, abych to s nimi přežila se zdravými nervy a zápěstími....
Mějte se fanfárově
Bonboonek

Lucie - Panic

5. července 2010 v 20:08 | Bonbooonek |  --->Videa
Tahle je už pěkně stará (3-4 roky?). Našla jsem ji na YT náhodou. Měla jsem dnesk takovou melancholickou náladu a poštěla si 'staré' vzpomínkové songy. Tak, tady ji máte :

Žiletko, má lásko...

1. července 2010 v 17:30 | Bonbooonek |  --->Videa
Sebepoškozování. Věčné téma. Každý zná alespoň jednu osobu, která to někdo zkusila. Já znám minimálně dvě, které se aktuálně sebepoškozují. Obě jsou to holky. U první to trvá už okolo tří let. Je 'prostorově výraznější' a nepatří bez krásky. Druhá má narozdíl od první všechno. Peníze, je docela hezká... Ale kvůli své vlastní hlouposti (nebudu to rozvádět, jen si za to vážně může sama) ji většina lidí nenávidí. Ty dvě jsou teď nejlepší kamarádky. První s tím nemůže přestat a snaží se jizvy skrýt. Druhé je na ně hrdá. Zatímco první se za své jizvy na rukou stydí, druhá má  zjizvenou půlku těla a líbí (!) se jí to.